Relacje z imprez sportowych

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Rajd Nordic Walking - Śladami Łosia

Rajd Nordic Walking - Śladami Łosia

W sobotę na Rajdzie Nordic Walking - Śladami Łosia było aktywnie, zdrowo, poznawczo, z poczuciem humoru i sportowo. To 17 kilometrów wędrówki szlakami Kampinoskiego Parku Narodowego w otoczeniu puszczańskiej fauny i flory.

Rajd rozpoczął się wspólną rozgrzewką, po której uczestnicy ruszyli śladami łosi i innych zwierząt ukrywających się w zielonym lesie. Na leśnym dukcie można było spotkać jaszczurki,  padalce zwyczajne wijące się w promieniach słońca oraz usłyszeć śpiewy ptaków, całość dopełniał malowniczy krajobraz wiosennej przyrody.

Atrakcją dla uczestników po 8 km (10 000 kroków) wędrówki było dotarcie do Wierszy i pomnika Niepodległa Rzeczpospolita Kampinoska oraz obejrzenie stacji Drogi Krzyżowej z obrazami Jerzego Dudy-Gracza. 

Specjalne podziękowania dla Kuźnia-Triathlonu.pl za poczęstunek, zdrowe przekąski  i pomarańcze które dodały sił na kolejne kilometry marszu i powrót do Truskawia.

 Marsz z kijkami to świetny sposób na relaks, dbanie o kondycję i poznanie ciekawych osób. Warto spróbować!!!

 Izabelińskie Włóczykije zapraszają na zajęcia z Nordic Walking z instruktorem  w każdą sobotę o 9:00, zbiórka na parkingu przy dyrekcji Kampinoskiego Parku Narodowego (ul.Tetmajera 38), zajęcia są bezpłatne. 

 

11
05.2019

Przejdź do - Fotorelacja z Białych Ferii 2019 na Sportowo

Fotorelacja z Białych Ferii 2019 na Sportowo

Przejdź do - BIAŁE FERIE 2019 ❗️❗️❗️ UWAGA ❗️❗️❗️ ZAJĘCIA W SALI GIMNASTYCZNEJ BĘDĄ SIĘ ODBYWAŁY RÓWNIEŻ W DRUGIM TYGODNIU FERII❗️❗️❗️

BIAŁE FERIE 2019 ❗️❗️❗️ UWAGA ❗️❗️❗️ ZAJĘCIA W SALI GIMNASTYCZNEJ BĘDĄ SIĘ ODBYWAŁY RÓWNIEŻ W DRUGIM TYGODNIU FERII❗️❗️❗️

BEZPŁATNE ZAJĘCIA z instruktorem dla dzieci i młodzieży

Obowiązują zapisy w biurze GOSiR, ul. Matejki 21 CKI pok.126. (ilość miejsc ograniczona)

Rodzic lub opiekun wypełnia kartę zgł0szenia.

ZAJĘCIA NA SALI GIMNASTYCZNEJ 28.01 do 08.02 w godzinach 10:00- 13:00, dla uczniów od 3 klasy, Szkoła 

Podstawowa w Izabelinie ul. 3 Maja 49 

LODOWISKO  10:00 – 12:00 ( w przypadku niesprzyjającej pogody zajęcia na lodowisku mogą zostać odwołane)

15
01.2019

Czytaj więcej o: BIAŁE FERIE 2019 ❗️❗️❗️ UWAGA ❗️❗️❗️ ZAJĘCIA W SALI GIMNASTYCZNEJ BĘDĄ SIĘ ODBYWAŁY RÓWNIEŻ W DRUGIM TYGODNIU FERII❗️❗️❗️