Zajęcia z lekkiej atletyki

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

17
09.2018

Zajęcia lekko atletyczne dla uczniów klas IV - VI oraz tych uczniów, którzy posiadają zdolności i predyspozycje do uprawiania konkurencji lekkoatletycznych.  Rozpoczęcie treningów 18 września o 15:45 duża sala gimnastyczna.

 

 1. Zajęcia będą odbywały się 2x w tygodniu: wtorki i piątki 15:45 - 17:15 na sali gimnastycznej  SP ul. 3 Maja 42 oraz w terenie ( min. boisko przy SP ul. Wojska Polskiego, skarpa  pomiędzy Urzędem Gminy a SP ul. Wojska Polskiego oraz teren KPNu).
 1. Zajęcia sportowe będą prowadzone przez trenera Panią Weronikę Wykę, trenerkę, zawodniczkę klubu AZS Warszawa, reprezentantkę Polski w biegu na 800 m.
 1. W zajęciach może uczestniczyć maksymalnie 15 uczniów, w przypadku zgłoszenia się większej liczby osób o  uczestnictwie zadecyduje wynik testu sprawnościowego.
 1. Udział w zajęciach jest bezpłatny.
 1. Uczestnicy zajęć muszą posiadać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w zajęciach i zawodach.
 2. Uczestnicy i ich opiekunowie zobowiązania są do zapoznania się z regulaminem uczestnictwa w zajęciach organizowanych przez GOSiR Izabelin.
 1. GOSiR Izabelin prowadzi rozmowy z AZS Warszawa w sprawie współpracy dzięki której dzieci trenujące w Izabelinie mogłyby w przyszłości  odbywać część treningów na stadionie i hali warszawskiego klubu oraz zostać zawodnikami klubu sportowego AZS. 

Galeria

 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie